Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com

.

ВИБОРИ ГРОМАДЬСКОЇ РАДИ МІНАГРОПОЛІТИКИ.

Вчора ввечері відбулись установчі збори по виборам нового складу Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Відповідно до Наказу Мінагрополітики від 15.07.2019 № 387, та згідно з Типовим положенням про Громадську раду при міністерстві, затвердженого постановою Кабміну України від 03.11.2010р.(зі змінами), чисельність Ради не повинна бути більше 35 членів.

Тому обрання майбутніх членів Громадської ради при Мінагрополітики відбувалось персональним голосуванням по кожному представнику у надрукованих для голосування бюлетенях.

Загальна мета Громадської ради при Мінагрополітики – це забезпечення участі громадськості, представників громадських галузевих асоціацій у формуванні та реалізації державної аграрної політики України.

В свою чергу, Українська горіхова асоціація, як представник агропідприємств та фахівців горіхової галузі, що входять до складу асоціації, завжди бере активну участь в розробці нормативно-правових документів, що регулюють садівничу галузь, допомагає будувати діалог між владою та горіховою галуззю, яка останнім часом активно розвивається.

     В своїй діяльності горіхова асоціація завжди тісно співпрацює з державною владою та інституціями і накопичила позитивний та достатній досвід для роботи в межах компетенції Громадської Ради.

    З огляду на це, мене, як представника Української горіхової асоціації було обрано до складу Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

      Вибори відбулись. До складу Громадської ради обрано 35 членів.

    На жаль, кілька провідних галузевих асоціацій не було обрано до складу Ради, але вони зможуть приймати участь в засіданнях та роботі Ради , як асоційовані члени, без права голосу.

 

Президент Української горіхової асоціації Г.Юдін

м. Київ