Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com 

.

ГОРІХОВІ ПЕРСПЕКТИВИ  

 

         Всеукраїнська громадська організація «Українська горіхова асоціація» завітала з дружнім візитом в гості до директора ФГ «У Самвела», НВК «Живая Хлорелла», ТМ «Algalive» Самвела МКРТЧЯНА.

     В рамках реалізації програм ВГО «Української горіхової асоціації» для створення промислових садів Волоського горіха, Фундука та Мигдалю потрібно шукати інноваційні органічні біотехнології культивування горіхоплідних культур.

Тому, для впровадження органічних інноваційних біотехнологій в технології вирощування промислових садів та саджанців горіхоплідних культур відбулася робоча зустріч директора ФГ «У Самвела», НВК «Жива Хлорела», ТМ «Algalive» Самвела МКРТЧЯНА з президентом ВГО «Українська горіхова асоціація» Геннадієм ЮДІНИМ, головним агрономом ВГО «Українська горіхова асоціація» Марією САМАРСЬКОЮ та з кандидатом сільськогосподарських наук Олексієм ЗЕЛЕНЬКО.

На зустрічі були обговорені подальші перспективи спільної співпраці та впровадження органічних інноваційних біотехнологій ФГ «У Самвела» в технології вирощування садивного матеріалу горіхоплідних культур та вирощування промислових садів Волоського горіха, Фундука та Мигдалю за наукової та інформаційної підтримки ВГО «Українська горіхова асоціація». Керівники асоціації сподіваються, що біотехнології НВК «Жива Хлорела» стануть у нагоді садівникам, які роблять велику справу

        Горіхова галузь в Україні стрімко розвивається та є сегментом сучасного садівництва країни, та в умовах ринкової економіки є однією з найбільш перспективних і рентабельних галузей агропромислового комплексу України. Горіхівництво України вступило в стадію широкої сортової промислової культури, що докорінно змінить стан речей у галузі.