Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com 

.

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ САДІВНИЧИХ АСОЦІАЦІЙ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ.

 

           Садівництво порівняно з іншими галузями сільського господарства характеризується значними капітальними інвестиціями на закладання садів, повільним обігом капіталу, постійною потребою обігових коштів для догляду за молодими насадженнями, великим періодом до початку отримання продукції (4–7 років), наявністю суттєвих ризиків (вимерзання) тощо. Тому галузь садівництва є специфічною галуззю із довготривалою окупністю інвестицій.

 

           Крім цього, існуюча економічна та ковідна криза вже і так заморозили більшу частину капітальних інвестицій в секторі, що, згідно розрахунків фахівців, може привести до негативного впливу на розвиток садівничої галузі в 3х річній перспективі.

 

           Саме тому галузь садівництва задля свого відновлення та подальшого поступу потребує невідкладної державної підтримки садівницьких господарств.

 

           Тому, провідні асоціації садівничої галузі підписали та направили КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ до Прем’єр-міністра України з проханням посприяти в у перерахуванні бюджетних коштів в розмірі 290,038 мільйонів гривень на поточні рахунки садівничих господарств, які були розподілені згідно наказу Мінекономіки № 2513 від 02.12.2020р. у відповідності з діючою бюджетною Програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».

 

           КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ підписали галузеві асоціації України:

1. Асоціація «Укрсадпром»

2. Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром»

3. ВГО «Українська горіхова асоціація»

4. Асоціація «Ягідництво України»

5. Асоціація Хмелярів України

 

Чекаємо на відповідь КЕРІВНИКА УРЯДУ УКРАЇНИ