Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com 

.

ЛЮБІ ДРУЗІ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ та ПАРТНЕРИ!

 

Прийміть щирі вітання зі світлими і радісними Новорічними святами ! Щиро дякую Вам за співпрацю у цьому році. Ваша довіра, взаємне порозуміння та підтримка мотивує нас на подальші справи, надає сили та натхнення для здійснення майбутніх сподівань, нових досягнень і звершень.

Цей рік приніс нам новий професійний і життєвий досвід. Ми навчилися бути разом на відстані й бути поруч окремо.

 

У 2021 рік ми входимо із сподіваннями на добрі зміни та з новими амбітними планами, задумами. Впевнені: тільки наша згуртованість та об`єднання зусиль додадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році вихід на нові рубежі розвитку горіхової галузі країни.

 

Нехай Новий Рік та Різдво Христове стане кроком до подальших змін до кращого життя, тією життєвою віхою, яка й надалі збагачує Вас повносилими та щасливими роками.

 

Плекаю надію, що наступний рік принесе в Вашу домівку дзвінкий сміх та веселі усмішки, затишок родинного вогнища, а світла радість та тепле сяйво новорічних свят заповнить Ваше серце!

 

З нагоди новорічних та різдвяних свят прийміть побажання стрімкого та довготривалого зростання Вашого добробуту та благополуччя, міцного здоров‘я, злагоди та добра!

 

Президент ВГО «УКРАЇНСЬКА ГОРІХОВА АСОЦІАЦІЯ» Г.Юдін