Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com 

.

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

 

         Горіхівництво України вступило в стадію широкої сортової промислової культури, що докорінно змінить стан речей у галузі. А для реалізації програми потрібні досвідчені фахівці - агрономи спеціальності "Садівництво та виноградарство".

      Тому, з ініціативи президента ВГО "Українська горіхова асоціація" Геннадія ЮДІНА та Віце-президента Василя БАБАНСЬКОГО відбулась робоча зустріч з Ректором Одеського державного аграрного університету Михайлом БРОШКОВИМ.

      В ході зустрічі були обговорені шляхи впровадження сучасних органічних інноваційних біотехнологій в технології вирощування промислових садів та саджанців горіхоплідних культур, розробку сучасних технологій закладання та вирощування промислових мигдалевих садів на Одещині за участю та безпосереднім залученням провідних науковців університету щодо популяризації галузі, а також ще одне гостре питання - це негайна необхідність забезпечення підготовки високопрофесійних фахівців - агрономів спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».

З метою розвитку аграрного науково-освітнього напряму та популяризації напряму садівництва, а саме галузі горіхівництва; розвитку аграрної освіти, в створенні матеріально-технічної бази та організації навчально-виховного процесу на робочій зустрічі ректора Одеського державного аграрного університету Михайла БРОШКОВА з президентом ВГО «Українська горіхова асоціація» Геннадієм ЮДІНИМ та Віце-президентом Василем БАБАНСЬКИМ був підписаний Меморандум про співпрацю! 

Шановні гості подарували , університету саджанці Волоського горіха та монографію - першу книгу серії АВС Волоський горіх (Juglans regia L.) - ареал від автора Меженського Володимира Миколайовича з пам'ятним підписом, яка стане гарним поповненням фонду фундаментальної бібліотеки ОДАУ. Чекаємо на продовження успішної співпраці на благо наших спільних інтересів, а також на подальше збільшення досягнутих показників спільної роботи. ДАЛІ БУДЕ...