Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com 

.

НОВИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ГОРІХОВОЇ АСОЦІАЦІЇ: ДЕРЖПІДТРИМКА САДІВНИЦТВА-2021 

 

      В зв’язку з оприлюдненням Постанови КМУ № 185 від 10.03.2021року "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства", в Мінекономрозвитку наразі приступили до розробки змін до діючого Наказу Мінекономрозвитку № 1750 від 11.09.2020р «Про затвердження нормативів, переліку техніки та обладнання, передбачених для надання фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства». Або на підставі цих змін буде видано новий Наказ про затвердження нормативів для надання фінансової підтримки.

      З метою поширення  можливостей  використання  державної підтримки  на 2021  рік  садівничими підприємствами, фермерами, підприємцями-аграріями (ФОП) ВГО «Українська горіхова асоціація» підготувала та відправила офіційного листа до Мінекономрозвитку з новими змінами до діючого Наказу № 1750 від 11.09.2020р або для їх врахування в новому Наказі.

       На підставі домовленості з Директором Інституту садівництва НАНУ Гриником І.В. також був направлений лист горіхової асоціації в державний Інститут садівництва для обрахування вартості, офіційного обґрунтування та визначення цих нормативів.

          Нагадаю, що в минулому році були підтримані всі пропозиції Української горіхової асоціації по внесенню змін да Наказу № 1750 від 11.09.2020р та був затверджений новий Перелік з урахуванням обладнання та пристосування для механізованого збору, післязбиральної первинної обробки та зберігання горіхів), технологічні лінії по калібруванню та переробці.

     Цілий ряд садівничих підприємств вже змогли скористуватись цією підтримкою у 2020 році та отримали відшкодування в розмірі 30% від вартості придбаної нової техніки.

       Будемо сподіватись, що у цьому році, зміни до Нормативів, які підготувала Українська горіхова асоціація будуть також враховані.

    Нижче оприлюднюю офіційний лист, який був направлений до заступника Міністра Мінекономрозвитку Т.М.Висоцького, який відповідає в міністерстві за розвиток АПК.

Президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Г.Юдін