Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com

gallery/дом
gallery/логотип угоріх.асоціації
gallery/д1
gallery/п2
gallery/название_орех 

           У зв'язку з реальним прогнозом скасування обмежувальних карантинних заходів в кінці липня, Українська горіхова асоціація оголошує про проведення ПЕРШОЇ ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ РОКУ, яка відбудеться в горіхово-фундуковому саду ТОВ «ЕКОСАД» у Дніпропетровській області 5 серпня ц.р.

   

           Сьогодні для всіх, хто займається горіховим садівництвом абсолютною істиною є те, що сучасні агрономічні рішення, інноваційні схеми живлення та високотехнологічна культура виробництва — це невід'ємно важливі складові УСПІХУ в вирощуванні ПРОМИСЛОВИХ САДІВ.

   

           Але наступний крок, який Вам буде ВПЕРШЕ представлений - це конкретна МАТРИЦЯ ПАРТНЕРСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА промислових садів з переробними підприємствами для створення ЗБІРНИХ ЕКСПОРТНИХ ПАРТІЙ горіха волоського і фундука.

   

           В рамках реалізації ЕКСПОРТНОЇ ГОРІХОВОЇ СТРАТЕГІЇ буде представлена програма підготовки до участі у світовій виставці SIAL Paris 2020.


         

  gallery/АФІША конф. Дніпро ЕКОСАД 05.08.20

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ, ДРУЗІ!

            Повна ПРОГРАМА конференції та умови участі в ній буде оголошено на сайті Української горіхової асоціації: https://ukr-nuts.com.ua/ та інших, на тематичних сторінках груп і об'єднань в фейсбуці, в ЗМІ.

   

  Відзначте у власному календарю – 5 СЕРПНЯ ц.р.

   

  З повагою до Вас.

  Президент Української горіхової асоціації Г.Юдін