Україна, м. Дніпро,

вул. Старокозацька  52, офіс267


ukr.nuts2008@gmail.com
ukr.gardens.nuts@gmail.com

.

ЛИСТ до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

 

23 ГАЛУЗЕВІ АГРАРНІ АСОЦІАЦІЇ виступають за повноцінне відновлення усіх функцій Міністерства аграрної політики.

Про це на засіданні аграрного комітету Верховної Ради повідомила від імені аграрних асоціацій та об'єднань директор ГС «Всеукраїнський аграрний форум» Марія Дідух.

Вона зазначила, що гаряча дискусія на вчорашньому засіданні Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики ще раз засвідчила, що основна інтрига ще попереду і все залежить від рішення, яке прийме уряд, додавши, що старт роботи Мінагрополітики відклали до 1 березня 2021 року.

«Мене особисто тішить лише одне – аграрна громадськість України консолідовано визнає, що для успішного розвитку АПК потрібен один окремий спеціалізований орган державної влади загальнонаціонального рівня. Вкрай важливим є відновлення Мінагрополітики з повноцінним переліком завдань та повноважень. Відновлення ж міністерства з обмеженими функціями «для годиться» нікому не треба», — коментує AgroPolit.com Марія Дідух. https://agropolit.com/.../19483-23-agrarni-gromadski...

Позицію підтримали 23 громадські організації: Аграрний союз України, Всеукраїнська аграрна рада, Всеукраїнська асоціація громад, Союз птахівників, Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу, Асоціація фермерів і приватних землевласників, Українська зернова асоціація, Український конгрес фермерів, Агропродовольча рада, Укроліяпром, Асоціація виробників молока, Спілка молочних підприємств, корпорація «Тваринпром», Асоціація «Свинарі України», Асоціація виробників морозива і заморожених продуктів, Укрсадпром, Українська горіхова асоціація, Українська плодоовочева асоціація, Спілка пасічників, Насіннєва асоціація, Співтовариство виробників і споживачів бобових та Федерація органічного руху.